• Septembar 17, 2019, 08:57:05 pre podne

Autor Tema: Predlog  (Pročitano 160 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Luka_Nikolic

Banovan

• Pocetnik
  • *
  • Slow is smooth, smooth is fast
Predlog
« poslato: Jun 15, 2019, 11:55:09 pre podne »
Ime(na serveru): Luka_Nikolic
Predlog:
1. Da se u /gps ubaci Oglasnik
2. Da se izmapa malo vise kuca tj na kucama da se dodaju kapije i tako..
3. Da se u Four Dragons ubaci kazino (stvar je unikatna)
4. Da se tiketi naplacuju dosta vise a ne samo 1000$, tj da se naplacuje 10k po levelu kako bi igraci znali da postuju saobracaj i slicno
5. Da se na trafici ili u marketu ili preko telefona da moze da se koristi oglasnik
6. Sada ne znam da li bi se ikome ovo svidelo ali bilo bi extra kada bi se ubacili botovi tj NPC i da se napravi neki Hotel, pritom da se ubaci da kada taj npc-bot ili kako vec, dodje sa automobilom i onda vi taj automobil parkirate u garazi i dobijete odredjenu sumu novca za taj posao, takodje da se ti botovi ubace u markete i trafiku, gun shopove i tako, kako bi taj izgled igre izgledao super
7. Da se na berzi ubaci par tezga
8. Da se u kucama ubaci dodatak kao kompjuter i to ce kostati tipa 20-50k i preko kompjutera ce igraci moci da narucuju oruzija, kupuju automobile i slicno..
9. Da helperi dobiju /supermen
10. Da se kod Policije ubaci /predajse i da se npr od obicne kaucije koja je 5 golda od napada, poveca na 10 golda
11. Da se poslu Dileru Droge, ubaci da na odredjenoj lokaciji imaju tipa 2-3 sancheza i da tipa ako zele da prevoze drogu, mogu da prevoze sa rancem, tipa ako se ranac izbusi da im curi to brasno tj droza iz ranca i imaju odredjeno vreme da stignu do neke org da donesu, dobiju tipa 10k ali imaju wanted level
12. Da se ubaci posao Advokat, advokat ce moci da skine 2-3 wanted levela po odredjenoj ceni 5-10k
13. Da se zandarmeriji ili pd sada ne znam ko ima ona obicna vozila, da se Pd-u ubaci bullet a zandarmeriji sultan
Slika:  //
Lukenzi

Van mreže Zoks_Smith

• Pocetnik
  • *
  • Ja znam da ti znas ja znam da ti ne znas
Odg: Predlog
« Odgovor #1 poslato: Jun 15, 2019, 12:27:30 posle podne »
1. Da
2. Trenutno ne nije ni ovo pokupovano sto ima :D
3. Da
4. Ne za sada
5. Da
6. Svejedno
7. Da
8. Ne
9. Da
10. Da
11. Da
12. Ne
13. Ne

Van mreže Dexa

• Pocetnik
  • *
  • 【P】【A】【N】【D】【A】
Odg: Predlog
« Odgovor #2 poslato: Jun 15, 2019, 12:46:56 posle podne »
Ime(na serveru): Luka_Nikolic
Predlog:
1. Da se u /gps ubaci Oglasnik
2. Da se izmapa malo vise kuca tj na kucama da se dodaju kapije i tako..
3. Da se u Four Dragons ubaci kazino (stvar je unikatna)
4. Da se tiketi naplacuju dosta vise a ne samo 1000$, tj da se naplacuje 10k po levelu kako bi igraci znali da postuju saobracaj i slicno
5. Da se na trafici ili u marketu ili preko telefona da moze da se koristi oglasnik
6. Sada ne znam da li bi se ikome ovo svidelo ali bilo bi extra kada bi se ubacili botovi tj NPC i da se napravi neki Hotel, pritom da se ubaci da kada taj npc-bot ili kako vec, dodje sa automobilom i onda vi taj automobil parkirate u garazi i dobijete odredjenu sumu novca za taj posao, takodje da se ti botovi ubace u markete i trafiku, gun shopove i tako, kako bi taj izgled igre izgledao super
7. Da se na berzi ubaci par tezga
8. Da se u kucama ubaci dodatak kao kompjuter i to ce kostati tipa 20-50k i preko kompjutera ce igraci moci da narucuju oruzija, kupuju automobile i slicno..
9. Da helperi dobiju /supermen
10. Da se kod Policije ubaci /predajse i da se npr od obicne kaucije koja je 5 golda od napada, poveca na 10 golda
11. Da se poslu Dileru Droge, ubaci da na odredjenoj lokaciji imaju tipa 2-3 sancheza i da tipa ako zele da prevoze drogu, mogu da prevoze sa rancem, tipa ako se ranac izbusi da im curi to brasno tj droza iz ranca i imaju odredjeno vreme da stignu do neke org da donesu, dobiju tipa 10k ali imaju wanted level
12. Da se ubaci posao Advokat, advokat ce moci da skine 2-3 wanted levela po odredjenoj ceni 5-10k
13. Da se zandarmeriji ili pd sada ne znam ko ima ona obicna vozila, da se Pd-u ubaci bullet a zandarmeriji sultan
Slika:  //

1. Da
2. Da
3. Nije lose
4. Slazem se kad dobiju tiket da puknu
5. Moze
6. Dobro za server
7. Da
8. Dobra fora
9. Ne
10. Slazem se u potpunosti da ne bi admini morali da skidaju WL igracima dok je PD AFK.
11. Da
12. Da
13. Ne mora
DEXA