• Decembar 05, 2019, 20:20:54 posle podne

Autor Tema: Moji prijedlozi  (Pročitano 258 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Elagiah Legacy

• Pocetnik
  • *
  • Gledaj svoja posla ;D
Moji prijedlozi
« poslato: Jun 23, 2019, 22:18:49 posle podne »
Ime(na serveru):  Elagiah Legacy
Predlog:  znaci biti ce malo duze, Promjenite tdove da budu deblja slova i da se mogu mjenjat boje kao na BE onda ime po mogucnosti onda napravite nove org deathrow DR onda Black Dragon Triads BDT Hitman Agency mogu sad slikat neke slike pisat ce koja je za koju org ugl onda napravite novi burg prebacite sve na balkanski da ne pise you not aurothorized il sta vec pise nego fino Niste Ovlasteni
i da je /komande a sve ostalo pase isto dodajte LVL 3 pocetni LVL 4 za Org skinove za lcn obavezno znaci sranje skinovi izvinite na izrazu vise vozila u org dodajte i org TSC znaci slika sve ce biti zelim da server bude bolji po ovim mojim prijedlozima ako se acketu sviđa neka momak odluci sa seizom haha znaci nova banka pd novi opcina nova dodajte rp skolu tojest tabela iznad imena RP Ucitelj DM ucitelj i tako da rp ucitelji imaju svoj chat /ru npr kao rp ucitelji onda isto to za dm ucitelje /du kuzite sta zelim rec onda novi saloni dodajte bas da bude fora kao ispred vrata crveni tepih i sa strana tepiha bude kao ograda e sad ocel se ikom ovo svidit nije me briga uopšte ja zelim samo predlozit mozda pomoc i tako to ima jos par stvari dodajte da rankovi se zovu drugacije onda da ima to bi bilo fora kao Al1 Al2 Al3 1337 1338 1339 kontate 1339 je najjaci to su acke i seiz onda dexina je 1338 Head admin i tako to isto micite komandu /engine stavite to na f2 i da se odma pokrene sad me iznerviralo cekam 5 min da se upali i deset puta pise nije upaljen eto ga nadam se da sam pomogao sad idu slikicee

Slika:  Prvi na slici je DeathRow
           Onda ide BDT Blue Dragons Triads
           i onda Hitman Agency posto acke ne zeli do mene u vezi kapija vi to sebi sredite biti ce dobro sigurnooo !! to je to od mene do slijedeceg puta z https://imgur.com/a/2k8Y2qY eto link slika

Edit: jbem ti slike izmjesale su se ajde eto mjesta vi odretite gdje zelite koju orggg :D
« Poslednja izmena: Jun 23, 2019, 22:20:45 posle podne od strane Elagiah Legacy »
Gangster Bio i Ostao

Van mreže Dexa

• Pocetnik
  • *
  • 【P】【A】【N】【D】【A】
Odg: Moji prijedlozi
« Odgovor #1 poslato: Jun 23, 2019, 22:27:23 posle podne »
Slazem se za org dobar predlog
Za skolu ovu opet nije ovo RP server vec HP.
Previse RP predloga
Dobar predlog za organizacije
DEXA

Van mreže Elagiah Legacy

• Pocetnik
  • *
  • Gledaj svoja posla ;D
« Odgovor #2 poslato: Jun 23, 2019, 22:37:16 posle podne »
izvini zab sam ovo za rp
Gangster Bio i Ostao

Van mreže Gandalf

• Pocetnik
  • *
« Odgovor #3 poslato: Jun 24, 2019, 00:08:52 pre podne »
Imas lepih predloga, videcemo nesto da usvojimo  ;)
Like a Boss Like a BossLike a Boss